Poniedziałki- 5, 12, 19,

Wtorki-    6,  13,   20,   27

Środy-  14, 21, 28

Czwartki -  8 Przygotowanie do egzminów godz 20.00 (dojo)

Piątki - 9, 16, 23, 30 Wręczenie certyfikatów godz. 20.00

Soboty- 10  Nordic walking(Rodziny zapewniam kije) na Starych Maczkach zbiórka 9.00 pod dojo oraz 9.15 pod lasem. 18 Trening i egzaminy 13.00-16.00.Uczestniczą wszystkie grupy również zawodnicy którzy nie zdają egzaminów.

Niedziele - 11  godz 10.00 -11.30 dzieci 11.30-16.30 pozostali (opłata dzieci 10 zł pozost.30zł)Warsztaty Treningowe Aikijujutsu soke K Pytlak(10dan)Yamara Ryu,shihan S Magdziak(7 dan) .Techniki poznane na seminarium będą obowiązywały podczas egzaminu.

 

Treningi i miejsca oraz stałe godziny w linku Kumura Dojo.

Treningi zrealizowane usuwam.Kalendarz jest dynamiczny mogę dopisać dodatkowe keiko.Oraz zmieniać godziny treningów.

Do sensei wpłacamy 60 zł na bluzę wkładaną przez głowę (kangurkę) z nadrukiem naszego dojo "trzy niebieskie kobry i Napis Aikijujutsu.Wybieramy rozmiar.Planuję wykonać serią limitowaną 20 -30 sztuk.Podobnie jak z koszulkami mogą ją zakupić również rodzice zawodników.

Rozmiary

Fruit of the Loom 80 % bawełny 20% poliestru

Dziecięca

Rozmiar            Szerokość         Długość

116                    41                  50

128                  43,5                55                                 

140                   46                  60

152                   51                  65

164                   56                  71

Dorośli

 S                    51                  67

M                    56                  70

L                     61                  73

XL                   63,5                76

XXL                 68,5                79

 

W grudniu 17 tego(sobota) Egzaminy na Stopnie Kyu i Dan. Podaję nazwiska osób które mogą zdawać egzaminy

IX kyu: Wojciech Kry. Jędrzej Or. Maciej Ma. Katarzyna Sz. Jakub Sz. Jakub Dy. Sławomir Wi. Krzysztof Py. Marcin Ski.

VIII kyu: Jarosław Sk. Kamila Do. Tomasz Pad. Justyna Ce. Artur Ce. Jan P. Zuzanna Ski. Karolina Sk.

VII kyu: Wiktor Jo. Tymon Past. Kinga Skib. Kamil Sk. Piotr Jęd. Amelia Ce. Aleksandra Bia.

IV kyu: Karina Sz.

V kyu : Piotr Wo. Piotr Kyr. Harnaś.

II kyu : Joanna Kul.

I Dan : Izabela Sta.